Nyitott pozíció

Full-stack Fejlesztő

Beosztás
Teljes munkaidő
Terület
Fejlesztés
Szint
Medior

A TRAVLRD LLC, egy innovatív, díjnyertes webdesign és webfejlesztő ügynökség szakképzett Medior/Low-Senior Full-Stack fejlesztőt keres, hogy csatlakozzon dinamikus, remote csapatához.

A munkakörről:

Medior/Low-Senior Full-Stack fejlesztő létfontosságú szerepet fog játszani a reszponzív webhelyek, webalkalmazások és platformok közötti mobilalkalmazások fejlesztésében, tesztelésében és elindításában. Elsősorban egyéni kódolással fog foglalkozni, miközben low-code és no-code eszközöket is használ.

A projektmenedzsereivel, a webes tervezőkkel és az ügyfelekkel való együttműködés szerves részét képezi a munkának. A magas szintű angol nyelvtudás elengedhetetlen a csapaton belüli és az ügyfelekkel való zökkenőmentes interakció biztosításához.

Munkaidejének nagy részét a saját rugalmas ütemtervének megfelelően kódolással tölti.

Képesítések és készségek:

  • A JavaScript, a React és a NodeJS legalább 3 éves tapasztalata és magabiztos használata kötelező.
  • Egyéb előnyben részesített technológiák: VueJS; NodeJS keretrendszerek; CSS könyvtárak, mint a Tailwind; MongoDB, MySQL; Low code és no-code eszközök (pl. Webflow, Bubble, Flutterflow)
  • Az adatbázisok hatékony létrehozásának rutinja
  • Haladó angol nyelvtudás (írott és beszélt)

Amit kínálunk:

  • Rugalmasság: Élvezze a távmunkát rugalmas munkaidővel.
  • Versenyképes fizetés: Versenyképes óradíj.
  • Teljes idejű elkötelezettség: Teljes munkaidős pozíció.

Készen áll arra, hogy csatlakozzon hozzánk?

Alig várjuk, hogy csatlakozzon a TRAVLRD csapatához!

Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong while submitting the form.